⭐⭐ ارسال سریع کالا در تهران 2 ساعته و در شهرستان 72 ساعت ⭐⭐

ارسال اکسپرس

ارسال اکسپرس آی تی تل چیست ؟   

موبایل آی تی تل در شهر تهران و شهر های پرجمعیت اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

ارسال اکسپرس 2 ساعته در شهر تهران :

شما میتواند هنگام انتخاب نوع ارسال کالا گزینه ارسال اکسپرس با الوپیک را انتخاب نمایید تا کالا برای شما 2 ساعته ارسال شود و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

از آنجایی که هزینه پرداختی ارسال با الوپیک در سایت مبلغ پایه ای در نظر گرفته شده است این هزینه به صورت اللحساب بوده و مبلغ نهایی ارسال در زمان تحویل کالا از طریق الو پیک به شما اعلام خواهد شد و درصورتی که مبلغ پیک بیش از هزینه پرداختی بر روی سایت باشد شما هنگام تحویل کالا مابه تفاوت آن را پرداخت خواهید کرد . توجه داشته باشید هزینه پیک و تحویل کالا بر اساس انتخاب لوکیشنی هست که بر روی نقشه انتخاب نموده اید لطفا به دقت انتخاب بفرمایید .

توجه : در روزی هایی که شرایط جوی ناپایدار بوده احتمال دیررسیدن پیک و یا موکول شدن تحویل به روز دیگر وجود دارد .

ارسال اکسپرس با پست پیشتاز برای تمامی استانها :

شما میتواند هنگام انتخاب نوع ارسال کالا گزینه ارسال اکسپرس با پست پیشتاز را انتخاب نمایید تا کالا در همان روز خرید شما به پست تحویل داده شود تا در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد. درصورتی که پستچی به شما مراجعه کند و حضور نداشته باشید کالای شما تا 24 ساعت در پست منطقه خود در باجه معطله قرار خواهد گرفت و میتوانید برای تحویل آن مراجعه کنید.

شرایط ارسال بالا فقط در روز های کاری قابل اجرا میباشد و درصورت خرید در روز تعطیل در اولین روز کاری کالا برای شما ارسال خواهد شد .

تحویل حضوری :

شما در هنگام خرید با انتخاب گزینه تحویل حضوری میتوانید با هماهنگی قبلی با کارشناسان برای تحویل کالا به فروشگاه مراجعه نمایید . قابل ذکر است انتخاب تحویل حضوری فقط برای همشهری های تهرانی میسر میباشد.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام و بارندگی مانند اسفند ماه،... برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

هنگام تحویل کالا کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص سفارش دهنده تحویل گیرنده به مامور پست ارائه گردد.

ارسال کالا در روزکاری امکان پذیر خواهد بود .